• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony PlayStation Update Format Sony

Co to jest plik PUP?

Plik PUP to plik lub łatka używana do aktualizacji oprogramowania systemowego PlayStation 3 (PS3). Mogą zawierać poprawki zabezpieczeń, poprawki błędów i dodatkowe funkcje systemu operacyjnego. Pliki PUP zazwyczaj mają nazwę " PS3UPDAT.PUP ".

Aby zaktualizować konsolę PS3, przejdź do menu Ustawienia i wybierz "Aktualizacja systemu". Plik aktualizacji można pobrać z Internetu lub z podłączonego nośnika danych, na przykład dysku twardego lub karty Memory Stick. Gdy plik PUP zostanie przeniesiony na PS3, powinien zostać zapisany w folderze / PS3 / UPDATE.

Aby wyodrębnić zawartość pliku PUP w systemie Windows, użyj programu PS3 PUP Extractor.

Jak otworzyć plik PUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PUP

Inne problemy z plikiem PUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PUP:

  • plik PUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik