• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PTZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PTZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PTZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PTZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-Transcript Bundle Format Thomson West

Co to jest plik PTZ?

Plik E-Transcript utworzony przez program LiveNote lub Case Notebook, który umożliwia użytkownikom przechowywanie artefaktów cyfrowych w postępowaniu sądowym. Zawiera tekst i zawartość multimedialną w jednym "pakiecie", w tym transkrypty prawne (pliki .PTX), wideo w sądzie, eksponaty i depozyty. Używane do przeglądu i analizy procesu sądowego.

RealLegal, twórcy formatu PTZ, zostali przejęci przez Thomson West. Zarówno marki West, jak i RealLegal są używane do reklamowania i sprzedaży podobnych programów. Firma RealLegal wydała starsze wersje aplikacji RealLegal E-Transcript Viewer dla komputerów Macintosh, ale oprogramowanie jest zgodne tylko z systemem Mac OS Classic, poprzednikiem systemu Mac OS X.

Jak otworzyć plik PTZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PTZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PTZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PTZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PTZ

Inne problemy z plikiem PTZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PTZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PTZ:

  • plik PTZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PTZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PTZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik