• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PTY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PTY. Jeżeli chcesz otworzyć plik PTY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PTY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM Rational Rose 98 Properties Format IBM

Co to jest plik PTY?

Plik właściwości używany przez program Rational Rose, program do modelowania danych. Zawiera możliwe do zmodyfikowania wartości, które można przyłączyć do modelu Rose i powiązanego elementu modelu. Używane do definiowania szczegółów modelu, które nie są wyrażone w standardowym notatniku UML.

Pliki PTY mają taką samą strukturę wewnętrzną, co pliki właściwości .PRP, ale nie zawsze kontrolowane przez użytkownika.

Jak otworzyć plik PTY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PTY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PTY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PTY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PTY

Inne problemy z plikiem PTY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PTY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PTY:

  • plik PTY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PTY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PTY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik