• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PTT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PTT. Jeżeli chcesz otworzyć plik PTT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PTT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft MapPoint Template Format Microsoft

Co to jest plik PTT?

Szablon tworzenia nowego pliku mapy (.TM) w programie Microsoft MapPoint, programu mapowania firmy. Mogą zawierać dane o podróży służbowej i sprzedaży terytorium oraz informacje z dokumentów pakietu Microsoft Office.

Jak otworzyć plik PTT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PTT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PTT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PTT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PTT

Inne problemy z plikiem PTT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PTT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PTT:

  • plik PTT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PTT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PTT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik