• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft MapPoint Map Format N/A

Co to jest plik PTM?

Format modułu śledzenia dźwięku używany przez PolyTracker, starszy program do śledzenia muzyki. Zawiera muzyczny wynik i próbki, które mogą być odtwarzane przez różne programy śledzenia dźwięku.

Jak otworzyć plik PTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PTM

Inne problemy z plikiem PTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PTM:

  • plik PTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik