• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PTH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PTH. Jeżeli chcesz otworzyć plik PTH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PTH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
4th Dimension Database Windows Pathname Document N/A

Co to jest plik PTH?

Zawiera informacje o konfiguracji połączenia dla bazy danych serwera 4D. Może zawierać nazwę i lokalizację serwera, nazwę użytkownika i hasło. Umożliwia dostęp bezpośrednio z maszyny klienckiej 4D

Jak otworzyć plik PTH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PTH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PTH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PTH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PTH

Inne problemy z plikiem PTH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PTH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PTH:

  • plik PTH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PTH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PTH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik