• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compressed PostScript Format N/A

Co to jest plik PSZ?

Dokument PostScript (.PS) skompresowany kompresją .ZIP. Służy do zmniejszania rozmiaru dokumentów PostScript podczas przesyłania ich pocztą elektroniczną lub przez Internet. Można rozpakować, a następnie otworzyć za pomocą dowolnego standardowego przeglądarki PS.

Jak otworzyć plik PSZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSZ

Inne problemy z plikiem PSZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSZ:

  • plik PSZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik