• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSYS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSYS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSYS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSYS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZEQ2 Format ZEQ2 Project Team

Co to jest plik PSYS?

Plik efektów używanych przez ZEQ2 Lite, gra walki 3D. Zapisuje efekt fizyki cząstek, który określa, jak umiejętności i działania gracza są emitowane w środowisku 3D. Używany do umiejętności postaci, takich jak ataki czy zaklęcia magiczne.

Pliki PSYS można znaleźć w podkatalogu efektów instalacji ZEQ2 Lite. Są zapisywane w formacie zwykłego tekstu.

Jak otworzyć plik PSYS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSYS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSYS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSYS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSYS

Inne problemy z plikiem PSYS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSYS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSYS:

  • plik PSYS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSYS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSYS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik