• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSY. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Psychedelic Screen Saver Saved Settings Format Synthesoft

Co to jest plik PSY?

Plik ustawień używany przez program Psychedelic Screen Saver - program służący do wyświetlania kolorowych wygaszaczy ekranu. Zapisano w prostym tekście i zawiera właściwości kolorów, kształtów, obrotów i innych efektów wygaszacza ekranu. Używane do generowania wzorów wizualnych.

Parametry zapisane w plikach PSY są ładowane do tego samego pliku wygaszacza ekranu Psychedelic, który zawiera nazwę pliku PSYCH.SCR. Wartości zmieniają tylko właściwości wygaszacza ekranu, tak że różni się on różnymi parametrami.

Jak otworzyć plik PSY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSY

Inne problemy z plikiem PSY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSY:

  • plik PSY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik