• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSWX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSWX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSWX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSWX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Password Depot Password Format AceBIT

Co to jest plik PSWX?

Plik utworzony przez Password Depot, organizator haseł dla systemu Windows, Android i iOS. Zapisuje wszystkie informacje o hasłach w przenośnym formacie XML, ale nadal szyfruje poufne informacje za pomocą hasła głównego. Umożliwia przekazywanie danych między wersjami Windows i mobilnych wersji oprogramowania.

Aby utworzyć plik PSWX w programie Password Depot 6, wybierz kartę Aplikacje narzędzi, a następnie wybierz polecenie Eksportuj & rarr. Eksportuj do PSWX.

Jak otworzyć plik PSWX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSWX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSWX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSWX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSWX

Inne problemy z plikiem PSWX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSWX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSWX:

  • plik PSWX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSWX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSWX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik