• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSW6

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSW6. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSW6, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSW6

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Password Depot 6 Format AceBIT

Co to jest plik PSW6?

Plik utworzony przez Password Depot 6, menadżer haseł dla systemu Windows, Androida i iOS. Zapisuje zbiór osobistych haseł. Może również przechowywać nazwy użytkowników, informacje o karcie kredytowej, licencje na oprogramowanie, poziomy ważności i inne powiązane informacje.

Pliki PSW6 używają hasła głównego, pliku klucza lub obu tych elementów, aby chronić wszystkie informacje. Oprogramowanie szyfruje informacje i pozwala tylko na odszyfrowanie przy użyciu hasła głównego i / lub pliku klucza.

Wersje magazynu Password Depot w wersji 3-5 przechowywane są z rozszerzeniem .PSW.

Jak otworzyć plik PSW6?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSW6 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSW6 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSW6 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSW6

Inne problemy z plikiem PSW6

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSW6 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSW6:

  • plik PSW6 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSW6 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSW6 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik