• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSU. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PS2 YABASIC Format N/A

Co to jest plik PSU?

Plik używany przez EMS PS2 Memory Adpater, zewnętrzne urządzenie sprzętowe zewnętrzne używane do zapisywania gier z konsolami PlayStation 2. Zapisuje zapisaną grę na karcie pamięci. Używany jako domyślny format dla uLaunchELF, interfejsu podobnego do Windows Explorer dla PS2.

Pliki PSU mogą zostać otwarte przez PS2 Save Builder i konwertowane do innych formatów zapisu PS2. Jednakże program PS2 Save Builder nie może tworzyć plików PSU. Za pomocą programu PS2 Save Converter można tworzyć pliki PSU. Program mymc może konwertować bezpośrednio do innych formatów.

Jak otworzyć plik PSU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSU

Inne problemy z plikiem PSU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSU:

  • plik PSU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik