• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Playstation 2 Video Game Format Sony

Co to jest plik PSS?

Plik PSS to plik wideo używany przez gry konsoli PlayStation 2. Zawiera dane audio i wideo oraz jest używany do odtwarzania scenariuszy w grze i innych filmów. Pliki PSS mogą być konwertowane na bardziej popularne typy wideo lub dzielone na osobne pliki audio i wideo przy użyciu kilku narzędzi.

Odtwarzacz VLC media player odtwarza tylko pliki z plików PSS, a nie z dźwiękiem.

Jak otworzyć plik PSS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSS

Inne problemy z plikiem PSS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSS:

  • plik PSS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik