• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSPIMAGE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSPIMAGE. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSPIMAGE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSPIMAGE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Paint Shop Pro Image Format Corel

Co to jest plik PSPIMAGE?

Plik PSPIMAGE to grafika zapisana przez program Corel PaintShop Pro, program służący do edytowania zdjęć i zdjęć cyfrowych. Może zawierać zarówno grafikę rastrową, jak i wektorową, a także warstwy, przezroczystość, filtry i inne efekty. Pliki PSPIMAGE są powszechnie używane do przechowywania dotykanych zdjęć, a także do eksportowania gotowych obrazów do innych formatów plików rastrowych.

Aby otworzyć plik PSPIMAGE w programie PaintShop Pro, wybierz Plik i rarr. Otwarty....

Aby utworzyć plik PSPIMAGE w programie PaintShop Pro, wybierz Plik i rarr. Nowy ..., dokonaj zmian i wybierz Plik i rarr. Zapisz lub Zapisz jako .... Możesz także utworzyć plik PSPIMAGE z jednego z wielu szablonów PaintShop Pro, wybierając Plik i rarr. Nowy z szablonów ....

Format obrazu PSPIMAGE został wprowadzony do wersji 8 Paint Shop Pro (PSP), poprzednika PaintShop Photo Pro. PSPIMAGE jest nadal natywnym typem plików używanym przez najnowsze wersje oprogramowania.

Przed PSP 8 oprogramowanie korzystało tylko z rozszerzenia .PSP.

Jak otworzyć plik PSPIMAGE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSPIMAGE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSPIMAGE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSPIMAGE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSPIMAGE

Inne problemy z plikiem PSPIMAGE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSPIMAGE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSPIMAGE:

  • plik PSPIMAGE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSPIMAGE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSPIMAGE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PSPIMAGE
PSPIMAGE do JPG