• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSPBRUSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSPBRUSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSPBRUSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSPBRUSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Paint Shop Pro Brush Format Corel

Co to jest plik PSPBRUSH?

Plik pędzla utworzony przez program PaintShop Photo Pro, edytor grafiki rastrowej poprzednio o nazwie Paint Shop Pro. Zawiera pędzel, który przechowuje obraz, który może być wielokrotnie malowany na płótnie. Może to być pędzel dołączony do programu lub niestandardowa szczotka stworzona przez użytkownika.

Jak otworzyć plik PSPBRUSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSPBRUSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSPBRUSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSPBRUSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSPBRUSH

Inne problemy z plikiem PSPBRUSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSPBRUSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSPBRUSH:

  • plik PSPBRUSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSPBRUSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSPBRUSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik