• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSM1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSM1. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSM1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSM1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows PowerShell Script Module Format Microsoft

Co to jest plik PSM1?

Skrypt używany przez program Windows PowerShell, program podobny do wiersza polecenia systemu Windows, który udostępnia bardziej zaawansowane funkcje powłoki. Zawiera funkcje i zmienne, które mogą być zawarte jako pojedynczy moduł w osobnym skrypcie .PS1. Służy do przechowywania wielokrotnego użytku bibliotek PowerShell.

Pliki PSD1 są często dołączane jako część manifestów modułów, które są przechowywane w plikach .PSD1.

Jak otworzyć plik PSM1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSM1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSM1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSM1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSM1

Inne problemy z plikiem PSM1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSM1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSM1:

  • plik PSM1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSM1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSM1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik