• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSK. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unreal Engine Character Model Mesh Format Epic Games

Co to jest plik PSK?

Plik używany przez Unreal Engine, silnik do gier służący do tworzenia pierwszej gry strzeleckiej, takiej jak Unreal Tournament. Zawiera informacje o siatce dla modelu 3D. Używane do importowania modeli 3D do Unreal Engine.

Pliki PSK mogą być łączone z plikami PSG, które definiują informacje o animacji modelu 3D.

Jak otworzyć plik PSK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSK

Inne problemy z plikiem PSK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSK:

  • plik PSK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik