• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProShow Show Format Photodex

Co to jest plik PSH?

Plik projektu stworzony przez ProShow, program służący do tworzenia pokazów slajdów o jakości profesjonalnej z obrazami, filmem i dźwiękiem. Zawiera wszystkie ustawienia i dodatkowe efekty niezbędne do załadowania, tworzenia i odtwarzania pokazu slajdów. Zazwyczaj używany do prezentacji biznesowych, pokazu slajdów osobistych i publikacji wideo w internecie.

Pliki PSH nie zawierają żadnych danych multimedialnych. Zawierają one tylko linki wskazujące zasoby multimedialne. Dlatego jeśli plik PSH zostanie przeniesiony, zasoby mogą nie zostać znalezione i użytkownik może je przenieść.

Pliki PSH mogą być eksportowane do ponad czterdziestu formatów, w tym Flash, DVD, CD i Blu-ray. Mogą być też bezpośrednio przesłane do YouTube lub umieszczane na przenośnych urządzeniach, takich jak iPhone czy Blackberry.

ProShow jest dostępny w wydaniach Złotego i Producenta.

Jak otworzyć plik PSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSH

Inne problemy z plikiem PSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSH:

  • plik PSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik