• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSF2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSF2. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSF2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSF2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony PlayStation 1 Sound Format N/A

Co to jest plik PSF2?

Plik dźwiękowy utworzony dla sekwencyjnej muzyki w grach emocjonujących Sony PlayStation 2. Zawiera próbki, które są dźwiękami (takimi jak skrzypce) i sekwencje, które wskazują sposób odtwarzania dźwięków. Przypomina pliki .PSF (Portable Sound File), ale tworzone dla gier PlayStation 2. Ustrukturyzowany jako system plików, a nie jako pojedynczy plik wykonywalny, podobnie jak jego poprzednicy.

Tak samo jak pliki .PSF1, z wyjątkiem plików utworzonych w grach z konsolą PlayStation 2.

Jak otworzyć plik PSF2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSF2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSF2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSF2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSF2

Inne problemy z plikiem PSF2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSF2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSF2:

  • plik PSF2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSF2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSF2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik