• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSF1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSF1. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSF1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSF1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony PlayStation 1 Sound Format N/A

Co to jest plik PSF1?

Plik audio używany w muzyce sekwencyjnej w grach emocjonujących Sony PlayStation 1. Podobnie do plików .PSF (Portable Sound File), ale tworzonych dla gier PlayStation. Zawiera próbki, które są dźwiękami (takimi jak gitara) i sekwencje, które wskazują sposób odtwarzania dźwięków.

Tak samo jak pliki .PSF2, z wyjątkiem plików utworzonych dla gier PlayStation 1.

Jak otworzyć plik PSF1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSF1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSF1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSF1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSF1

Inne problemy z plikiem PSF1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSF1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSF1:

  • plik PSF1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSF1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSF1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik