• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSF. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArcSoft PhotoStudio File Image Format Adobe Systems

Co to jest plik PSF?

Plik preferencji, przechowujący ustawienia kolorów używane przez program Photoshop, zapewniający precyzyjne podglądy dotyczące sposobu wyświetlania obrazów podczas drukowania. Można załadować, wybierając opcję View & rarr. Proof Setup & rarr. Niestandardowe ... W programie Photoshop.

W systemie Windows pliki PSF są przechowywane w następującym katalogu: ~ Application DataAdobeColorProofing.

W systemie Mac OS X są one przechowywane w następującym folderze: ~ / Library / Application Support / Adobe / Color / Proofing.

Jak otworzyć plik PSF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSF

Inne problemy z plikiem PSF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSF:

  • plik PSF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik