• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSESS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSESS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSESS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSESS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Performance Session Format Microsoft

Co to jest plik PSESS?

Plik utworzony przez program Visual Studio, program do projektowania IDE dla systemu Windows. Używany jako plik projektu do organizowania danych dotyczących skuteczności aplikacji, takich jak pliki raportów .VSP i .VSPS. Umożliwia programistom zarządzanie danymi wydajności aplikacji w fazie testowania oprogramowania.

Jak otworzyć plik PSESS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSESS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSESS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSESS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSESS

Inne problemy z plikiem PSESS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSESS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSESS:

  • plik PSESS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSESS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSESS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik