• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSE. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Elements Project Format Adobe Systems

Co to jest plik PSE?

Cyfrowy projekt do edycji zdjęć utworzony przez Photoshop Elements (PSE), przybranej wersji Adobe Photoshop. Podobne do pliku .PSD (domyślne rozszerzenie programu Photoshop Elements) i zapisuje bieżące warstwy obrazu i stosowane edycje.

Jak otworzyć plik PSE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSE

Inne problemy z plikiem PSE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSE:

  • plik PSE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik