• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Touch Graphics Format Adobe Systems

Co to jest plik PSDX?

Plik obrazu utworzony przez program Photoshop Touch, program do rysowania dotykowy przeznaczony do tabletów iPad i Android. Podobnie do pliku .PSD używanego przez desktopową wersję programu Photoshop, ale obsługuje mniejszy zestaw funkcji. Służy do przechowywania rysunków rysowanych ręcznie.

Dokumenty programu Photoshop Touch są powszechnie używane do łączenia obrazów, stosowania efektów specjalnych i dzielenia się grafiką z przyjaciółmi w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook. Pliki PSDX mogą być zsynchronizowane z Adobe Creative Cloud do późniejszego edytowania i udostępniania innym.

Pliki PSDX można otworzyć za pomocą programu Photoshop CS6 lub Photoshop CS5 za pomocą wtyczki Adobe PS Touch. Wtyczka jest częścią pakietu dodatków Adobe Creative Cloud Desktop Plug-ins.

Jak otworzyć plik PSDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSDX

Inne problemy z plikiem PSDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSDX:

  • plik PSDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik