• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSDL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSDL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSDL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSDL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Midtown Madness 2 City Format Microsoft

Co to jest plik PSDL?

Plik gry używany przez program Midtown Madness 2, miejską grę wyścigową. Zapisuje geometrię miasta, w tym wierzchołki i wielokąty budynków, ulic i innych obiektów. Zawiera również odniesienia do faktur nakładanych na obiekty 3D.

Pliki PSDL można edytować za pomocą narzędzia MM2 City ToolKit.

Jak otworzyć plik PSDL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSDL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSDL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSDL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSDL

Inne problemy z plikiem PSDL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSDL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSDL:

  • plik PSDL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSDL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSDL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik