• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSD1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSD1. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSD1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSD1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows PowerShell Format Microsoft

Co to jest plik PSD1?

Plik używany przez program Windows PowerShell, program powłoki zawierający bardziej zaawansowane funkcje niż wiersza polecenia systemu Windows. Zawiera różne informacje konfiguracyjne dla skryptu lub modułu PowerShell.

Pliki PSD1 są używane do przechowywania informacji manifestu modułu w formacie tabeli z haszami. Są one również używane do lokalizowania pakietów rozwiązywania problemów PowerShell.

Jak otworzyć plik PSD1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSD1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSD1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSD1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSD1

Inne problemy z plikiem PSD1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSD1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSD1:

  • plik PSD1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSD1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSD1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik