• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSC1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSC1. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSC1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSC1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows PowerShell Console Format Microsoft

Co to jest plik PSC1?

Plik utworzony przez Windows PowerShell, zaawansowaną powłokę systemu Windows. Zawiera właściwości i zarejestrowane przystawki (wtyczki), które są używane przez bieżącą konsolę. Służy do zapisywania i ładowania określonych ustawień powłoki.

Aby utworzyć plik PSC1, użyj polecenia Eksportuj-Konsola w PowerShell. Pliki PSC1 są zapisywane przy użyciu formatowania XML. Po otwarciu tworzą nową powłokę o tych samych ustawieniach co poprzednia powłoka.

Jak otworzyć plik PSC1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSC1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSC1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSC1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSC1

Inne problemy z plikiem PSC1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSC1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSC1:

  • plik PSC1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSC1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSC1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik