• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSB. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Large Document Format N/A

Co to jest plik PSB?

Format używany do zapisywania dużych dokumentów programu Photoshop o rozmiarach powyżej 30 000 x 30 000 pikseli. Obsługuje obrazy do 300 000 na 300 000 pikseli. Aby włączyć obsługę plików .Psb, zaznacz pole wyboru "Włącz duży format dokumentu" w okienku Obsługa plików w oknie Preferencje programu Photoshop

Jak otworzyć plik PSB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSB

Inne problemy z plikiem PSB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSB:

  • plik PSB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PSB
PSB do PDFPSB do EPFPSB do JP2PSB do JPGPSB do PCXPSB do PNG