• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Album Format Adobe Systems

Co to jest plik PSA?

Katalog zdjęć cyfrowych utworzonych za pomocą albumu Photoshop lub Photoshop Elements. Organizuje obrazy w różnych kolekcjach, które mogą zawierać wiele albumów. Sformatowany jako baza danych Microsoft Jet Engine.

Photoshop Album przechowuje pliki PSA w "C: Documents and SettingsAll UsersApplication DataAdobePhotoshop AlbumCatalogs".

Organizator programu Photoshop Elements 3.0 przechowuje pliki PSA w "C: Documents and SettingsAll UsersApplication DataAdobeCatalogs".

Pliki PSA zostały wykorzystane przez program Photoshop Elements 5.0. Mogą być konwertowane na nowy format plików w wersjach 6.0 i 7.0.

Jak otworzyć plik PSA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSA

Inne problemy z plikiem PSA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSA:

  • plik PSA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PSA
PSA do PDF