• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRV. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-on Vue Preview Picture Format E-on Software

Co to jest plik PRV?

Podgląd obrazu stworzony przez E-on Vue, program do modelowania środowiska 3D. Zawiera obraz podglądu sceny 3D, który zazwyczaj ma niższą rozdzielczość niż końcowa scena. Służy do przechowywania podglądów scen przed końcową produkcją.

Jak otworzyć plik PRV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRV

Inne problemy z plikiem PRV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRV:

  • plik PRV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik