• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRTL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRTL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRTL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRTL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Premiere Title Format Adobe Systems

Co to jest plik PRTL?

Plik tytułu wideo utworzony przez program Adobe Premiere Pro - profesjonalna aplikacja do edycji wideo. Zawiera tekst i style głównego nagłówka lub napisu wideo. Zazwyczaj używany do wyświetlania tekstu na początku i na końcu segmentów filmu wideo.

Pliki PRTL można wielokrotnie wykorzystać w wielu filmach. W ten sposób prezentacje wideo i zakończenia mogą mieć taki sam wygląd.

Jak otworzyć plik PRTL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRTL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRTL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRTL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRTL

Inne problemy z plikiem PRTL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRTL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRTL:

  • plik PRTL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRTL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRTL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik