• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Harvard Presentation Format Harvard Graphics

Co to jest plik PRS?

Prezentacja lub pokaz slajdów utworzony za pomocą oprogramowania do prezentacji grafiki Harvard Graphics. Może zawierać tekst, obrazy, wykresy, wykresy i inne media. Zazwyczaj utworzony z wstępnie wzorowanego szablonu.

Rozszerzenie pliku PRS było używane przez Harvard Graphics for Windows w wersji 1-3. Aktualne programy graficzne Harvard obejmują: "Pro Presentations", "Advanced Presentations", "Easy Presentations" i "Harvard Graphics 98".

Jak otworzyć plik PRS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRS

Inne problemy z plikiem PRS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRS:

  • plik PRS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PRS
PRS do MST