• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PROVISIONPROFILE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PROVISIONPROFILE. Jeżeli chcesz otworzyć plik PROVISIONPROFILE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PROVISIONPROFILE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IOS Provision Profile Apple

Co to jest plik PROVISIONPROFILE?

Plik rezerwowy utworzony i używany do dystrybucji aplikacji na urządzeniach z iOS nie za pośrednictwem App Store firmy Apple. Zawiera certyfikat i informacje dotyczące urządzenia i aplikacji niezbędnych do zainstalowania aplikacji korporacyjnej na komputerze z systemem iOS.

Programiści mobilni powinni utworzyć profil rezerw dla ich aplikacji. Użytkownicy mogą zapewnić, że otrzymują żądaną aplikację, używając aplikacji, która jest podpisana cyfrowo i zawiera profil rezerw.

Od iOS 8 Narzędzie konfiguracji Apple iPhone nie jest już dostępne.

Jak otworzyć plik PROVISIONPROFILE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PROVISIONPROFILE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PROVISIONPROFILE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PROVISIONPROFILE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PROVISIONPROFILE

Inne problemy z plikiem PROVISIONPROFILE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PROVISIONPROFILE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PROVISIONPROFILE:

  • plik PROVISIONPROFILE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PROVISIONPROFILE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PROVISIONPROFILE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik