• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PROQC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PROQC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PROQC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PROQC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProPresenter Quartz Composition Format Renewed Vision

Co to jest plik PROQC?

Dokumenty kompozytorskie utworzone przez ProPresenter w celu wyświetlenia plików Quartz (.QTZ). Zawiera przetworzone i renderowane dane graficzne wykorzystywane do animacji. Pojawia się podobnie do filmu QuickTime, ale jest znacznie mniejszy.

ProPresenter to pakiet multimedialny służący do organizowania i wyświetlania prezentacji. To najczęściej używane przez kościoły, imprezy sportowe i transmisje telewizyjne. Obsługuje różne media, w tym obrazy, audio i wideo.

Jak otworzyć plik PROQC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PROQC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PROQC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PROQC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PROQC

Inne problemy z plikiem PROQC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PROQC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PROQC:

  • plik PROQC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PROQC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PROQC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik