• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PROPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PROPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PROPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PROPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Property Sheet Format Microsoft

Co to jest plik PROPS?

Arkusz właściwości utworzony przez firmę Microsoft Visual Studio, pakiet SDK służący do opracowywania programów Windows i aplikacji sieciowych. Może zawierać właściwości narzędzia build i makra zdefiniowane przez użytkownika. Służy do zapisywania ustawień konfiguracji podczas projektowania.

Aby utworzyć arkusz właściwości projektu w programie Visual Studio 2010, wybierz opcję View & rarr. Inny Windows & rarr. Strony właściwości z paska menu. Ta opcja wyświetla okno Menedżera właściwości w IDE. W oknie Menedżer właściwości wybierz "Dodaj nowy arkusz właściwości projektu".

Arkusze właściwości mogą być stosowane do wielu projektów, ponieważ ich właściwości są dziedziczone. Są one przechowywane przy użyciu formatowania XML.

Przed wersją programu Visual Studio 2010 arkusze właściwości zostały zachowane z rozszerzeniem .VSPROPS. Program Visual Studio 2010 automatycznie przekształca pliki VSPROP w pliki PROPS podczas konwersji projektów. Jednak w makrach mogą występować małe niezgodności konwersji ze znakami specjalnymi.

Jak otworzyć plik PROPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PROPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PROPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PROPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PROPS

Inne problemy z plikiem PROPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PROPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PROPS:

  • plik PROPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PROPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PROPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik