• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PROPDESC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PROPDESC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PROPDESC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PROPDESC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Property Description Format Microsoft

Co to jest plik PROPDESC?

Plik XML opisujący właściwości, które można wyszukiwać przy użyciu wyszukiwarki systemu Windows. Utworzone dla właściwości, które nie są jeszcze w systemie właściwości. Musi być przechowywany w globalnej lokalizacji (nie w katalogu użytkownika), aby działał poprawnie.

Przykładami elementów, które mogą być zawarte w pliku PROPDESC, są: searchInfo, labelInfo, typeInfo, aliasInfo i displayInfo. Typowe atrybuty obejmują typ danych, etykietę i ciąg pomocy.

Jak otworzyć plik PROPDESC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PROPDESC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PROPDESC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PROPDESC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PROPDESC

Inne problemy z plikiem PROPDESC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PROPDESC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PROPDESC:

  • plik PROPDESC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PROPDESC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PROPDESC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik