• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PROFIMAIL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PROFIMAIL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PROFIMAIL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PROFIMAIL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProfiMail Settings Format Lonely Cat Games

Co to jest plik PROFIMAIL?

Zawiera ustawienia użytkownika dla programu ProfiMail, programu poczty e-mail dla urządzeń przenośnych. Zawiera ustawienia kont, reguł i podpisów. Zazwyczaj nazywany "Settings.Profimail".

Plik ustawień ProfiMail może być wyeksportowany z programu, a następnie przesyłany do innego urządzenia za pomocą technologii Bluetooth, poczty elektronicznej lub za pośrednictwem komputera.

Jak otworzyć plik PROFIMAIL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PROFIMAIL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PROFIMAIL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PROFIMAIL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PROFIMAIL

Inne problemy z plikiem PROFIMAIL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PROFIMAIL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PROFIMAIL:

  • plik PROFIMAIL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PROFIMAIL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PROFIMAIL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik