• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRO4X

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRO4X. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRO4X, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRO4X

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProPresenter 4 Bundle Format Renewed Vision

Co to jest plik PRO4X?

Pakiet prezentacyjny stworzony przez ProPresenter, aplikacja do przygotowania slajdów do kościoła. Może zawierać wiele slajdów, a także dokumenty, pliki audio i pliki wideo. Służy do pakowania wszystkich plików multimedialnych do pojedynczego pakietu. Przydatne w celach archiwalnych i przesyłania list odtwarzania między komputerami kościelnymi.

Pliki PRO4X są zapisywane w skompresowanym formacie ZIP. Dlatego można je otworzyć za pomocą dowolnego narzędzia do dekompresji Zip.

Jak otworzyć plik PRO4X?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRO4X jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRO4X z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRO4X którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRO4X

Inne problemy z plikiem PRO4X

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRO4X nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRO4X:

  • plik PRO4X którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRO4X z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRO4X nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik