• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRO4PLX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRO4PLX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRO4PLX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRO4PLX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProPresenter Playlist Bundle Renewed Vision

Co to jest plik PRO4PLX?

Pakiet multimedialny stworzony przez ProPresenter, aplikacja do przygotowywania prezentacji usług religijnych. Zapisuje playlistę plików audio, wideo i .PRO4, a także zawiera pliki audio i wideo. Umożliwia archiwizowanie lub przekazywanie prezentacji między komputerami.

Pliki PRO4PLX są podobne do plików .PRO4PL, ale pliki PRO4PL nie zawierają plików dźwiękowych i wideo w pakiecie.

Pliki PRO4PLX mogą być używane zamiennie między wersjami ProPresenter dla komputerów Mac i Windows.

Jak otworzyć plik PRO4PLX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRO4PLX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRO4PLX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRO4PLX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRO4PLX

Inne problemy z plikiem PRO4PLX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRO4PLX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRO4PLX:

  • plik PRO4PLX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRO4PLX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRO4PLX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik