• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRK. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LucasArts Thrillville Park Format LucasArts

Co to jest plik PRK?

Projekt parku rozrywki stworzony z Thrillville lub Thrillville: Off the Rails. Może zawierać stół do krążków, przejażdżki i inne gry w parku rozrywki. Może być zaprojektowany przez użytkownika przy użyciu funkcji "Build" gry.

Jak otworzyć plik PRK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRK

Inne problemy z plikiem PRK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRK:

  • plik PRK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik