• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRISON

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRISON. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRISON, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRISON

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Prison Architect Saved Game Format Introversion Software

Co to jest plik PRISON?

Zapisany plik gry stworzony przez Prison Architect, gra, w której gracze projektują i utrzymują wysokie więzienia w zakresie bezpieczeństwa. Zapisuje stan gry, w tym projekt więzienia w więzieniu, więźniowie i personel ochrony oraz inne informacje o grze.

Archiwa zapisane w Prison Architect można edytować przy użyciu Edytora Architektów Więziennych.

Jak otworzyć plik PRISON?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRISON jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRISON z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRISON którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRISON

Inne problemy z plikiem PRISON

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRISON nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRISON:

  • plik PRISON którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRISON z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRISON nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik