• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRINTEREXPORT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRINTEREXPORT. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRINTEREXPORT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRINTEREXPORT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Print Migration Format Microsoft

Co to jest plik PRINTEREXPORT?

Plik używany kreator migracji drukarki Windows (Printbrm.Exe), narzędzie służące do przesyłania ustawień drukarki między kopiami systemu Windows. Można przechowywać kolejki drukowania, ustawienia drukarki, porty drukarek i monitory językowe. Służy do konfiguracji serwera drukarki.

Kreator migracji drukarki jest dołączony do systemu operacyjnego Windows 7. Zastąpił on starszy program Print Migrator 3.1, który nie jest już obsługiwany przez firmę Microsoft.

Jak otworzyć plik PRINTEREXPORT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRINTEREXPORT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRINTEREXPORT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRINTEREXPORT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRINTEREXPORT

Inne problemy z plikiem PRINTEREXPORT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRINTEREXPORT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRINTEREXPORT:

  • plik PRINTEREXPORT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRINTEREXPORT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRINTEREXPORT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik