• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Program Source Format N/A

Co to jest plik PRG?

Plik programu wykorzystywany przez różne aplikacje. Może być wykonywalną funkcją lub skryptem, która może być uruchomiona w ramach innego programu. Może to być plik tekstowy zawierający kod źródłowy, który może być skompilowany do programu wykonywalnego.

Jak otworzyć plik PRG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRG

Inne problemy z plikiem PRG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRG:

  • plik PRG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik