• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRFPSET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRFPSET. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRFPSET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRFPSET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Premiere Pro Effect Preset Format Adobe Systems

Co to jest plik PRFPSET?

Plik predefiniowany efektów wideo używany przez program Adobe Premiere Pro - profesjonalna aplikacja do edycji i produkcji wideo. Zawiera ustawienia efektów, takie jak ruch, nieprzezroczystość i wartości remapowania czasowego. Można zapisać i zastosować do wielu klipów.

Pliki PRFPSET są zapisywane przy użyciu formatowania XML, ale powinny być edytowane tylko przy użyciu interfejsu użytkownika Premiere Pro.

Jak otworzyć plik PRFPSET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRFPSET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRFPSET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRFPSET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRFPSET

Inne problemy z plikiem PRFPSET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRFPSET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRFPSET:

  • plik PRFPSET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRFPSET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRFPSET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik