• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PREFPANE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PREFPANE. Jeżeli chcesz otworzyć plik PREFPANE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PREFPANE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mac OS X System Preference Pane Apple

Co to jest plik PREFPANE?

Dodaje preferencję systemową do okna Preferencje systemu Mac OS X. Preferencje Apple są przechowywane w folderach System & rarr.Library & rarr.PreferencePanes, a preferencje osób trzecich są przechowywane w katalogu Library & rarr.PreferencePanes.

Jak otworzyć plik PREFPANE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PREFPANE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PREFPANE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PREFPANE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PREFPANE

Inne problemy z plikiem PREFPANE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PREFPANE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PREFPANE:

  • plik PREFPANE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PREFPANE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PREFPANE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik