• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRD. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SoftMaker Presentations Document Format SoftMaker Software

Co to jest plik PRD?

Plik prezentacji utworzony przez Prezentacje, program dołączony do pakietu Office SoftMaker. Zapisuje uporządkowaną listę slajdów i jest podobny do pliku PowerPoint lub PowerPoint .PPT lub .PPTX. Można konwertować do formatu PowerPoint PPT i PPTX.

Jak otworzyć plik PRD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRD

Inne problemy z plikiem PRD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRD:

  • plik PRD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik