• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Media Adobe Premiere Plug-in Profile Format Microsoft

Co to jest plik PRA?

Profil utworzony przy użyciu wtyczki Microsoft Adobe Premiere 6.5, która służy do eksportowania projektów Premiere do programu Windows Media 9. Zawiera eksportowane ustawienia projektu dla wybranego projektu Adobe Premiere, takiego jak kodek wideo, metadane i format plików wyjściowych.

Pliki PRA służą do zapisywania i wczytywania ustawień wtyczki Windows Media 9 w programie Adobe Premiere 6.5. Są zapisywane w katalogu wtyczek Premier 6.5.

Jak otworzyć plik PRA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRA

Inne problemy z plikiem PRA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRA:

  • plik PRA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik