• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPTMHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPTMHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPTMHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPTMHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft PowerPoint MIME HTML Presentation Format Microsoft

Co to jest plik PPTMHTML?

Archiwizowana wielofunkcyjna poczta elektroniczna Rozszerzenia poczty elektronicznej (MIME) Prezentacja HTML zapisana przez wcześniejsze wersje programu Microsoft PowerPoint, program służący do tworzenia pokazów slajdów. Zawiera kod HTML reprezentujący prezentację w tym samym formacie, co oryginalny plik .PPT. Służy do przeglądania opublikowanej wersji prezentacji w przeglądarce internetowej.

Pliki PPTMHTML nie są już obsługiwane przez program Microsoft PowerPoint.

Jak otworzyć plik PPTMHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPTMHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPTMHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPTMHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPTMHTML

Inne problemy z plikiem PPTMHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPTMHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPTMHTML:

  • plik PPTMHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPTMHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPTMHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik