• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Enfocus PitStop Preflight Profile Format Serif

Co to jest plik PPP?

Projekt utworzony za pomocą programu Serif Page Plus, brytyjskiego programu wydawniczego dla komputerów stacjonarnych. Może zawierać tekst, obrazy, wykresy, tabele i wiele stron.

Projekty Page Plus mogą być zapisywane jako drukowalne dokumenty, ulotki i książki, a także pliki .PDF, wiadomości e-mail i strony internetowe.

Jak otworzyć plik PPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPP

Inne problemy z plikiem PPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPP:

  • plik PPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik