• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPM_B

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPM_B. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPM_B, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPM_B

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia PPM Flash Format Nokia

Co to jest plik PPM_B?

Plik danych używany do "flashowania" lub przepisywania danych systemowych w telefonie Nokia. Może być używany do zmiany pakietu językowego zainstalowanego w telefonie, który może dodać obsługę innych języków.

Pliki PPM_B obsługują języki angielskie, niemieckie, polskie, rumuńskie i węgierskie. Pliki PPM są dostępne w kilku innych wersjach, takich jak PPM_A, PPM_B, PPM_C i PPM_D. Każdy typ pliku zawiera inny pakiet językowy.

Jak otworzyć plik PPM_B?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPM_B jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPM_B z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPM_B którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPM_B

Inne problemy z plikiem PPM_B

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPM_B nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPM_B:

  • plik PPM_B którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPM_B z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPM_B nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik